Başbakan'ın imzasının sırrı çözüldü!

04 Temmuz 2012 Çarşamba 17:22

Başbakan Erdoğan'ın imzasına dik olarak bakıldığında Karadenizli bir insan yüzü ortaya çıkıyor.

Başbakan'ın imzasının sırrı çözüldü!
 Kocaeli'nin Gebze ilçesi üzerinden yayın yapan bir internet sitesi Başbakan'ın imzasında yer alan çok ilginç bir noktaya dikkat çekti. Sitenin haberinin konusu Başbakan Erdoğan'ın imzasıydı.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasına dik olarak bakıldığında Karadenizli bir insan yüzünün ortaya çıktığı belirtildi.

Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde yayın yapan 'haberpi.com' adlı internet sitesi, Başbakan Erdoğan'ın imzasını önce normal, sonra dik olarak yayınladı. İmzaya 90 derece dik bakıldığında Karadenizli bir insanın karikatürize edilmiş yüz şeklinin ortaya çıktığı belirtilirken şöyle denildi:

"Aşağıda yer alan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıdır. Lakin bu imzayı 90 derece dik hale getirdiğinizde yandaki şekilde olduğu gibi tipik bir büyük burunlu Rize, Artvin v.s karedeniz insanı karikatürü ortaya çıkıyor. Bu benzerlik dikkatimizi çekti. Tabii ki bu benzerlik bir tesadüf de olabilir."

Gerçekten imzayı 90 derece sağa doğru çevirdiğinizde karikatürize edilmiş uzun burunlu bir karadenizli ile karşılaşıyorsunuz. Rize Güneysu'lu olan Başbakan Erdoğan belki bu konu ile ilgili ileride bir açıklama yapar.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x
nevşehir haber